شهریور
۱۲
۱۳۹۱

ترفند جی‌میل: ایمیل‌ها را قبل از ارسال دسته‌بندی کنید.

ترفند جی‌میل: ایمیل‌ها را قبل از ارسال دسته‌بندی کنید.

ایمیل در دنیای کسب‌وکار این روزها از جایگاه بسیار مهمی برخوردار است و استفاده صحیح از آن می‌تواند باعث رونق و پیشرفت کسب‌وکار شود. تعداد زیاد ایمیل‌های ارسال و دریافت شده همیشه می‌تواند سردرگمی ایجاد کرده و گاهی هم می‌تواند باعث گم شدن ایمیل‌های مهم شود.

خوشبختانه جی‌میل در حوزه دسته‌بندی مطالب از قدرت بسیار خوبی برخوردار است. با استفاده از برچسب‌ها و فیلترها می‌توانید ایمیلها را به خوبی طبقه‌بندی کنید. اما گاهی پیش‌ می‌آید که در حال ارسال ایمیل جدیدی هستید که پی‌گیری آن از اهمیت بسیاری برخوردار است. با استفاده از جی‌میل می‌توانید در هنگام ارسال ایمیل، آن‌را دسته‌بندی کرده و یا ستاره‌ دار کنید.

برای اینکار هنگام نوشتن ایمیل می‌توانید با استفاده از منوی بالای ایمیل در حال نوشته‌شدن بر روی گزینه labels کلید کنید. با استفاده از گزینه‌های موجود در این بخش می‌توانید برچسب‌های مختلفی را اعمال کرده و یا آن‌را ستاره دار کنید. بدین ترتیب پاسخ‌های ارسال شده برای این ایمیل هم به صورت خودکار دسته‌بندی شده و یا ستاره‌دار خواهند شد و لذا می‌توانید مطمئن باشید که هیچگاه این ایمیل مهم را از یاد نخواهید برد.

      مطالب مرتبط

درباره نویسنده: سارا اسماعیلی

فرستادن دیدگاه

تبلیغات

تبلیغات متنی

Animated Social Media Icons Powered by Acurax Wordpress Development Company