فروردین
۳۱
۱۳۹۱

کسب درآمد از طریق سنترال وب

بخش کسب درآمد سنترال وب راه اندازی شد!! شما هم می توانید با عضویت رایگان در سنترال وب، هم اکنون کسب و کار اینترنتی خود را آغاز نمایید و از طریق دنیای اینترنت به کسب درآمد بپردازید. جهت اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید…

کسب درآمد اینترنتی
کسب درآمد اینترنتی

 

کسب درآمد اینترنتی سنترال وب چگونه است؟

 

سنترال وب جهت افزایش رضایتمندی مشتریان و همچنین شراکت دادن دیگر کاربران در سود و بازدهی خدمات خود، بخش کسب درآمد اینترنتی خود را راه اندازی نموده و درصدی از سود فروش خود را در اختیار دیگر کاربران قرار می دهد. اما شیوه ی کسب درآمد سنترال وب به چه شیوه است؟ این سیستم در حقیقت نوعی بازاریابی اینترنتی است. شما پس از فعال سازی سیستم کسب درآمد خود، یک لینک (ادرس) اختصاصی از سنترال وب دریاقت می کنید. همچنین یک تصویر بنر تبلیغاتی در اختیار شما قرار می گیرد که با قرار دادن آن در وب سایت، وبلاگ و یا انجمن های گفتگوی خود، بازدید کنندگان را به سمت سامانه ی هوشمند سنترال وب هدایت می کنید. از این پس، تمام کسانی که از طریق آدرس اختصاصی شما وارد سامانه ی هوشمند سنترال وب شوند و سفارش محصول دهند، فعلا” به میزان ۱۵ درصد از کل میزان خرید آن ها، به شما تعلق می گیرد و زمانی که مقدار درآمد شما از مرز ۱۰۰۰۰ تومان گذشت، می توانید آن را برداشت کنید و یا به میزان آن حساب کاربری خود را شارژ نمایید.

 

از کجا شروع کنیم؟

 

جهت شروع فعالیت خود، ابتدا وارد آدرس زیر شوید و فرم را به دقت (به زبان انگلیسی) پر کنید.

http://hub.centeralweb.com/register.php

اکنون یک ایمیل حاوی اطلاعات حساب کاربری شما برایتان ارسال می شود. حال می توانید وارد سامانه شوید. پس از ورود به سامانه بر روی گزینه ی کسب درآمد کلیک کرده و سیستم کسب درآمد خود را فعال نمایید. پس از فعال سازی وارد صفحه ی اطلاعات میزان درآمد کسب شده می شوید. در بالای این صفحه، یک آدرس که همان آدرس اختصاصی شماست، درج شده است. در پایین صفحه هم یک بنر قرار گرفته است که با قرار دادن آن در سایت های دیگر، بازدیدکنندگان را به سمت سامانه ی هوشمند سنترال وب هدایت می کنید.

کسب درآمد اینترنتی
لینک اختصاصی
کسب درآمد اینترنتی
بنر سنترال وب

 

آدرس بنر ما:

http://fa.centeralweb.com/images/banners/centeralweb.gif

      مطالب مرتبط

درباره نویسنده: مهدی نصرآبادی

فرستادن دیدگاه

تبلیغات

تبلیغات متنی

Social Media Icons Powered by Acurax Web Design Company