خرداد
۱۵
۱۳۹۱

Cmelk.com راه حل الکترونیکی مسکن

Cmelk.com راه حل الکترونیکی مسکن

بازار مسکن شامل حجم عظیمی از عرضه و تقاضا می باشد. راه های زیادی برای مربوط کردن این عرضه و تقاضا موجود است که در حال حاضر یعنی عصر دیجیتال اینترنت بهترین وسیله می باشد. اینترنت هزینه ها را کاهش داده و باعث می شود که عرضه و تقاضا با دقت بیشتری به هم برسند.

در بازار مسکن ایران هم اینترنت یکی از راه حل هایی است که استفاده از آن رو به گسترش گذاشته و سایت های زیادی در این زمینه مشغول به فعالیت هستند که تقریبا عملکردی شبیه به هم دارند. در این بین شرکت سیوان وب نیاز به ایده ای جدید در این بازار را احساس کرد و نتیجه ی این احساس نیاز منجر به راه اندازی نسخه ی اولیه ی سایت cmelk.com شد که از بهار سال ۱۳۹۰ آغاز به فعالیت کرد.

شرکت سیوان وب با بهره گیری از تجربه ویرایش نسخه ی اولیه ی سایت اقدام به طراحی مجدد و تغییر عملکرد سایت cmelk.com نمود. این طراحی بسیار پیچیده تر از سایت قبلی بود و باعث شد تا برای جلوگیری از اراپه خدمات ناقص، از نیمه ی اردیبهشت ۱۳۹۱سایت قبلی از دسترس خارج و نسخه ی دوم شروع به کار کرد.

ایده ی سایت cmelk.com به این صورت است که درخواست های مربوط به تقاضای ملک شامل خرید ملک، رهن، اجاره و مشارکت در ساخت و همچنین عرضه ی ملک را شامل فروش ملک، اجاره، رهن و مشارکت در ساخت را در عین حالی که در سایت تبلیغ می کند به صورت پیامک در اختیار مشاورین مسکن مربوطه و افراد عادی که مایل به دریافت فایل مربوطه هستند قرار می دهد. هم اکنون در حدود ۶۰۰۰ مشاوره مسکن در cmelk.com ثبت شده اند.

CMELK.COM چگونه کار می کند؟
Cmelk.com کاربران خود را به سه دسته ی مالک، متقاضی و مشاوره مسکن تقسیم می کند که با ورود به سایت می توانید در گروه مربوط به خود قرار بگیرید.

به دنبال خانه می گردم
رویه جستجوی ملک بسیار طاقت فرساست. ما آن را ساده تر می کنیم. شما در حالت عادی دو راه بیشتر ندارید، مراجعه به مشاورین مسکن و یا جستجو درسایت ها و روزنامه ها. ما این کار را برای شما به صورت یکجا با کیفیتی بهتر و هدفمند، هزینه ای کمتر و تنها با چند کلیک ساده انجام می دهیم. علاوه بر این ها ما راه سومی را نیز به شما پیشنهاد می کنیم، با هزینه ای اندک مالکان به شما مراجعه می کنند.

Cmelk.com برای شما خدمات زیر را ارایه می کند:

جستجو در سایت و ثبت همزمان تقاضای ملکی شما!
اگر ملک خود را در سایت نیافتید ناامید نشوید! تنها با صرف چند هزار تومان (بسیار کمتر از آگهی روزنامه ای!) آن را به تمام مشاورین مسکن مربوطه (با تاکید زیاد مربوطه!) پیامک کنید. در این حالت مشاورین در صورت وجود ملک متناسب با تقاضایتان، خودشان با شما تماس می گیرند! یعنی هزینه کم و جلوگیری از سفرهای زیاد درون شهری! به علاوه دسترسی به گستره بیشتر مشاورین فعال در محله شما.
با فعال کردن «پیام رسان» برای تقاضایتان، اطلاعات هر ملکی که در سایت ثبت شود و شرایط قیمتی و محله ای شما را رعایت کند، برایتان اس ام اس می شود! ( برای این کار تنها باید حسابتان اعتبار کافی داشته باشد.) همه این خدمات تنها با ثبت تقاضای شما و شارژ اعتباری ناچیز ارایه می گردد.

به دنبال مشتری هستم
شما به دنبال مشتری ملکی خود می گردید. به صورت سنتی در این حالت با مراجعه حضوری به تعداد زیادی از مشاورین مسکن، ملک خود را نزد آنان می سپارید تا در صورت مراجعه مشتری متناسب با شما تماسی برقرار کنند. راه دیگر مراجعه به روزنامه ها و سایت های اینترنتی برای قرار دادن تبلیغ ملک خود و مشاهده ی آن ها توسط متقاضیان است. Cmelk.com همه ی این کارها را برای شما با کیفیتی بهتر و هزینه ای کمتر انجام می دهد. Cmelk.com راه سومی را نیز به شما پیشنهاد می کند، باهزینه ای بسیار کم متقاضیان املاک هم به شما مراجعه می کنند.

شما با cmelk.com از مزایای زیر برخوردارید:

  • ثبت و تبلیغ رایگان ملک شما در سایت
  • عرضه هدفمند آن به مشتریان ملکی در سایت
  • تنها با صرف چند هزار تومان (بسیار کمتر از آگهی روزنامه ای!) آن را به تمام مشاورین مسکن مربوطه (با تاکید زیاد مربوطه!) پیامک کنید. در این حالت مشاورین در صورت وجود مشتری خودشان با شما تماس می گیرند! یعنی هزینه کم و جلوگیری از سفرهای زیاد درون شهری! به علاوه دسترسی به گستره بیشتر مشاورین فعال در محله شما.
  • با فعال کردن «پیام رسان» برای ملکتان، اطلاعات هر تقاضایی که در سایت ثبت شود و شرایط قیمتی و منطقه ای شما را رعایت کند، برایتان اس ام اس می شود! ( برای این کار تنها باید حسابتان اعتبار کافی داشته باشد.)

همه این خدمات تنها با ثبت ملک شما و شارژ اعتباری ناچیز  ارایه می گردد.

مشاور مسکن هستم

اگر بگوییم تنها با ثبت نام در سایت سی ملک می توانید مشتریان خود را چند برابر کنید اغراق نکرده ایم. Cmelk.com  مشاور املاک نیست.  پس تنها می خواهد با ارائه خدمات اطلاعاتی، هم به شما و هم به مشتریان شما خدمات مناسب ارائه نماید. شما با ثبت نام در سایت و شارژ حساب خود فایل های ملکی و تقاضا را به صورت زنده و در لحظه، با هزینه ای اندک به صورت پیامکی حاوی اطلاعات کامل ملک یا تقاضا و اطلاعات تماس مالک یا متقاضی دریافت می کنید. در ضمن شما می توانید بدون پرداخت هیچ هزینه ای فایل های خود را تبلیغ کرده و در اختیار سایر مشاورین املاک قرار دهید.

Cmelk.com برای شما خدمات زیر را ارایه می کند:

  • ثبت نام رایگان در سایت (شما در لیست مشاوران سایت قرار می گیرید).
  • مشاهده فایل های ملکی و تقاضاهای ثبت شده در سایت و امکان برقراری تماس با آنان.
  • با شارژ حساب خود، فایل های ملکی، مطابق با ثبت نام شما به محض تایید در سایت، با اطلاعات تماس برایتان اس ام اس می گردد!  این امر هزینه ماهیانه ای برای شما در بر ندارد و تنها به ازای هر ارسال فایل از اعتبار شما مقداری کسرمی گردد.
  • فایل های خود را بدون آدرس دقیق ثبت کنید و خود را بیشتر تبلیغ کنید!
  • برای تقاضا ها یا ملک های خاصتان «پیام رسان» را فعال کنید تا به محض ثبت تقاضا یا ملک متناسب با آن اس ام اسی حاوی تلفن تماس مشتری ارسال گردد!

همه این خدمات تنها با ثبت تقاضای شما و شارژ اعتباری ناچیز ارایه می گردد.

چقدر اعتبار لازم است؟

بیایید فرض کنیم شما ملکی برای فروش دارید. یک آگهی روزنامه ای چه قدر هزینه دارد؟ کمی بیش از سیزده هزارتومان. شما بدون هیچ هزینه ای می توانید ملک خود را برای متقاضیان در cmelk.com ثبت و تبلیغ کنید و با این مبلغ شما می توانید ملک خود را به ۱۰۰ مشاوره املاک منطقه ی خود به صورت هدفمند و در لحظه معرفی و علاوه بر مشاورین مسکن متقاضیانی را که به دنبال ملکی با مشخصات ملک شما هستند بیابید. همه ی اینها باچند کلیک ساده و صرف وقتی کمتر از ۱۰ دقیقه انجام می شود. سی ملک تنها وقتی از اعتبار شما کسر می کند که برای شما کاری انجام دهد. این یعنی حداکثر بهره وری از سرمایه شما.
در سی ملک کلیه حساب و کتابها بر اساس اعتبار سنجیده می شود. میزان اعتبار مورد نیاز شما برای خدمات به شرح زیر می باشد:
ارسال هر اس ام اس: ۱۰۰ اعتبار
دریافت هر اس ام اس: ۲۰۰ اعتبار
مشاهده هر اطلاعات تماس در سایت: ۱۰۰ اعتبار
پیام رسان: ۲۰۰ اعتبار
هر اعتبار معادل یک تومان می باشد. البته با خرید اعتبار های بزرگتر تخفیف های بهتری نیز دریافت می کنید.

هدیه سی ملک به شما در زمان ثبت نام ۲۰۰ اعتبار رایگان!

خرید اعتبار در cmelk.com به دو صورت انجام می شود. شما می توانید با مراجعه به حساب خود به صورت اینترنتی خرید انجام دهید یا به صورت کارت به کارت این فرآیند را انجام داده و با تماس با شرکت و اطلاع نسبت به پرداخت، حساب خود را شارژ کنید.

      مطالب مرتبط

درباره نویسنده: مهدی نصرآبادی

فرستادن دیدگاه

تبلیغات

تبلیغات متنی

Social Media Icons Powered by Acurax Web Development Company